ODVOZ NÁBYTKU PRAHA

Váš levný odvoz nábytku do sběrného dvora


Potřebujete se zbavit starého nábytku?

Potřebujete se zbavit starého nábytku, který už nepotřebujete? Nechte to na nás! Jsme tady, abychom vám pomohli s rychlým a snadným odvozem nábytku, aniž byste se museli starat o obtížný proces odvozu a likvidace.

Odvoz nábytku zahrnuje:

Odvoz starého Nábytku

Bez ohledu na to, zda se jedná o jednu položku nebo celý byt, jsme připraveni přijet a odvézt váš starý nábytek rychle a efektivně.

Demontáž a Montáž

Pokud je potřeba demontovat nábytek, abychom ho mohli odvézt, nebo ho zpět složit po převozu, máme na to potřebné nástroje a dovednosti. 

Pojištění odpovědnosti

Bojíte se, že dojde při odvozu k poškození na Vašem majetku (stěny, schody, podlahy a jiné)? S námi nemusíte, jsme zkušení, opatrní a máme pojištění odpovědnosti pro tyto případy.

Důvěrnost a bezpečnost

Vaše soukromí a bezpečnost jsou pro nás prioritou. Naše týmy pracují s maximálním ohledem na vaše osobní prostředí a majetek.

Proč Vybrat Nás?

Profesionální služby

S dlouholetou zkušeností v odvážení nábytku jsme vaší důvěryhodnou volbou pro rychlý a spolehlivý odvoz.

Rychlost a efektivita

S naší efektivní logistikou a profesionálními týmy zajistíme, aby odvoz vašeho nábytku proběhl co nejrychleji a bezpečně.

Transparentní ceny

Nabízíme transparentní a férové ceny za naše služby, bez skrytých poplatků nebo překvapení.

Zákaznický servis

Jsme tu pro vás každý den od 8:00 do 21:00. Pokud máte otázky nebo zvláštní požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Nechte nás se postarat o odvoz vašeho starého nábytku a uvolněte si místo pro nový nábytek. Kontaktujte nás ještě dnes pro rezervaci nebo další informace. Jsme tady, abychom vám pomohli s odvozem nábytku rychle a snadno!

odvoz skříně

Šetříme Váš čas

Chápeme, že čas je drahý a proto Vás nenutíme jezdit s námi na sběrný dvůr. Toto jistě ocení lidé bez trvalého pobytu v Praze, kteří by tak museli zaplatit poplatek ve sběrným dvoře.

sberny dvur

Dáváme druhou šanci

Máte doma zachovalý nábytek nebo spotřebič? Je škoda ho likvidovat. Odvezeme ho na charitu a Váš starý nábytek dostane druhou šanci udělat někomu dalšímu radost. O nakládku a odvoz se postaráme.

nabytek

Myslíme ekologicky

Víte, že nábytek ve sběrném dvoře se ekologicky zlikviduje? Něco se použije k další výrobě a to ostatní se spálí v teplárně a zatopí tisícům lidí. Neházejte nábytek k popelnicím a nechte ho ekologicky zlikvidovat.

Recyklation

Zajímá vás cena odvozu nábytku?

604 106 468

Nezávazná poptávka

d

Odvoz na sběrný dvůr Praha

Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu a nechat si odvézt starý nábytek na sběrný dvůr. Nemusíte tak řešit manipulaci s těžkým nábytkem, demontáží, shánění vozu či pomoc přátel. My za vás vše zajistíme a váš starý nábytek ekologicky zrecyklujeme. V případě, že je nábytek použitelný, nabídneme ho na charitu kde muže posloužit dalším lidem. Nejčastěji odvážíme staré sedací soupravy, křesla, postele, matrace a elektrospotřebiče k ekologické likvidaci. Na sběrný dvůr s námi nemusíte jezdit.

Odvoz stareho nabytku

Odvoznabytkupraha

Vyklízení pozůstalostí Praha

Pokud jste nedávno ztratili blízkou osobu a čelíte úkolu vyklizení pozůstalosti, nejste sami. Ve chvílích smutku a ztráty je složité řešit praktické záležitosti, jako je úklid a likvidace majetku. My jsme zde, abychom vám pomohli v této obtížné době.

Naše Služby

  1. Kompletní vyklízení domů a a bytů: Náš tým zkušených pracovníků je připraven převzít veškeré povinnosti ohledně vyklizení pozůstalosti. Od likvidace nábytku a osobních věcí po úklid a odvoz odpadu - postaráme se o vše, co je potřeba.

  2. Citlivý přístup ke každému případu: Chápeme, že každá situace je jedinečná, a proto přistupujeme ke každému úkolu s ohledem na vaše individuální potřeby a přání. S respektem a ohledem se postaráme o majetek vašich blízkých.

  3. Likvidace majetku: Disponujeme potřebnými znalostmi a zkušenostmi k efektivní likvidaci majetku, včetně osobních věcí, nábytku, elektroniky a dalších předmětů. Zajistíme, aby veškeré vybavení bylo zlikvidováno odpovídajícím způsobem v souladu s vašimi představami.

  4. Recyklace a dobročinnost: Jsme zavázáni k udržitelnosti a odpovědné likvidaci odpadu. Pokud je to možné, recyklujeme použitelné předměty a spolupracujeme s charitativními organizacemi na darování věcí, které mohou být užitečné pro ostatní.

  5. Diskrétnost a důvěrnost: Vaše soukromí je pro nás prioritou. Přistupujeme k vašemu majetku s maximálním ohledem na důvěrnost a zajišťujeme, že veškeré osobní informace zůstanou důvěrné.

Proč vybrat Nás?

  • Profesionalita a zkušenosti: S mnohaletou praxí v oboru vyklízení pozůstalosti jsme vybaveni znalostmi a dovednostmi k poskytování kvalitních služeb našim zákazníkům.

  • Empatie a soucit: Jsme si vědomi emocionální náročnosti situace, ve které se nacházíte, a přistupujeme k ní s empatií a soucitem. Naše práce není pouze o vyklízení prostor, ale také o podpoře v obtížných časech.

  • Spolehlivost a důvěryhodnost: Můžete se spolehnout na naši spolehlivost a důvěryhodnost. Dodržujeme stanovené termíny a splňujeme očekávání našich zákazníků.

  • Transparentnost a čestnost: Snažíme se být co nejvíce transparentní v našem jednání a poskytovat jasné informace o našich službách a cenách.

Nechte nás převzít tíhu vyklizení pozůstalosti a uvolněte si čas na zpracování svých emocí a zapamatování vašich blízkých. Kontaktujte nás ještě dnes pro další informace a konzultaci. Jsme zde, abychom vám pomohli.

 

Odvoz nábytku na charitu

Chtěli byste se zbavit zachovalého nábytku a nechcete aby skončil ve sběrném dvoře. Spolupracujeme s charitou, která pro Váš starý nábytek najde nového majitele a vy tak uděláte dobrý skutek. Váš nábytek tak ještě může posloužit a pomoc lidem v nouzi. Naše firma váš starý nábytek vystěhuje z bytu a doveze do nábytkové farmy.

Odvoz na charitu


Odvoz do sběrného dvora

Máte doma starý nábytek, který se Vám již nehodí a chteli byste se ho zbavit? Není nic snažšího než objednat si náš odvoz nábytku starého nábytku do sběrného dvora k ekologické likvidaci.


Odvoz z obchodu

Chteli byste si koupit nový nábytek a v obchodě Vám sdělili, že čekací doba je týden a více. My Váš nábytek odvezeme ješte dnes. Navíc pomužeme s nakládkou  vykládkou.


Odvoz spotřebiče

Potřebujete odvézt starý spotřebič do sběrného dvora? Mý Vám ho odvezeme v co nejkratší době. Navíc s námi nemusíte jezdit do sběrného dvora kvuli občanskému prukazu.

Odvoz nábytku zdarma

Poskytujeme odvoz nábytku zdarma v Praze a okolí. Podmínky pro odvoz nábytku zdarma jsou, že se nám bude líbit. Zašlete nám fotku nábytku na náš email a pokud budeme mít zájem, zdarma ho od Vás vyzvedneme a odvezeme. Tato služba je vhodná především pro nábytek IKEA, zachovalé sedací soupravy, komody, matrace atd.

Stěhovací služby 

Jakožto přepravní služba poskytujeme i stěhovaní. Máme zkušenosti s manipulací nábytku a můžeme Vám být nápomocní při Vašem stěhovaní. 

S námi už nemusíte řešit kam odvézt starý nábytek. Naše firma se o vše postará a starý nábytek odveze na sběrný dvůr.

Starou sedačku vystěhujeme z bytu a odvezeme na sběrný dvůr v ceně 2500 Kč.

Váš nepotřebný nábytek odvezeme na sběrný dvůr. Pokud je však zachovalý, můžeme ho odvézt na charitu.

Vaši starou postel rádi demontujeme a odvezeme na sběrný dvůr nebo charitu.

Vaše staré elektrospotřebiče odvezeme k ekologické likvidaci ve sběrném dvoře. 

Potřebujete se zbavit staré televize a nemáte možnost odvozu. Využijte náš odvoz na sběrný dvůr.

Bohužel ne, sběrné dvory v Praze jsou zdarma k dispozici jen pro občany hlavního města. Pokud si však objednáte náš odvoz, nemusíte toto řešit.

Váš starý nábytek rádi odvezeme do nábytkové farmy každý den.