ODVOZ NÁBYTKU PRAHA

Váš levný odvoz nábytku do sběrného dvora

Odvoz nábytku Praha


Šetříme Váš čas

Chápeme, že čas je drahý a proto Vás nenutíme jezdit s námi na sběrný dvůr. Toto jistě ocení lidé bez trvalého pobytu v Praze, kteří by tak museli zaplatit poplatek ve sběrným dvoře.

sberny dvur

Dáváme druhou šanci

Máte doma zachovalý nábytek nebo spotřebič? Je škoda ho likvidovat. Odvezeme ho na charitu a Váš starý nábytek dostane druhou šanci udělat někomu dalšímu radost. O nakládku a odvoz se postaráme.

nabytek

Myslíme ekologicky

Víte, že nábytek ve sběrném dvoře se ekologicky zlikviduje? Něco se použije k další výrobě a to ostatní se spálí v teplárně a zatopí tisícům lidí. Neházejte nábytek k popelnicím a nechte ho ekologicky zlikvidovat.

Recyklation

Zajímá vás cena odvozu nábytku?

604 106 468

Nezávazná poptávka

d

Odvoz na sběrný dvůr Praha

Není nic jednoduššího, než se obrátit na naši firmu a nechat si odvézt starý nábytek na sběrný dvůr. Nemusíte tak řešit manipulaci s těžkým nábytkem, demontáží, shánění vozu či pomoc přátel. My za vás vše zajistíme a váš starý nábytek ekologicky zrecyklujeme. V případě, že je nábytek použitelný, nabídneme ho na charitu kde muže posloužit dalším lidem. Nejčastěji odvážíme staré sedací soupravy, křesla, postele, matrace a elektrospotřebiče k ekologické likvidaci. Na sběrný dvůr s námi nemusíte jezdit.

Odvoz stareho nabytku

vyklizeni

Vyklízení pozůstalostí Praha

Zdědili jste byt nebo dům a chcete se zbavit původního nábytku. Není problém. Zajistíme kompletní vyklízení včetně vystěhování věcí ze skřiní a úložných prostorů. Zajistíme odvoz starého koberce a garnyží. 

Odvoz nábytku na charitu

Chtěli byste se zbavit zachovalého nábytku a nechcete aby skončil ve sběrném dvoře. Spolupracujeme s charitou, která pro Váš starý nábytek najde nového majitele a vy tak uděláte dobrý skutek. Váš nábytek tak ještě může posloužit a pomoc lidem v nouzi. Naše firma váš starý nábytek vystěhuje z bytu a doveze do nábytkové farmy.

Odvoz na charitu


Odvoz do sběrného dvora

Máte doma starý nábytek, který se Vám již nehodí a chteli byste se ho zbavit? Není nic snažšího než objednat si náš odvoz nábytku starého nábytku do sběrného dvora k ekologické likvidaci.


Odvoz z obchodu

Chteli byste si koupit nový nábytek a v obchodě Vám sdělili, že čekací doba je týden a více. My Váš nábytek odvezeme ješte dnes. Navíc pomužeme s nakládkou  vykládkou.


Odvoz spotřebiče

Potřebujete odvézt starý spotřebič do sběrného dvora? Mý Vám ho odvezeme v co nejkratší době. Navíc s námi nemusíte jezdit do sběrného dvora kvuli občanskému prukazu.

Odvoz nábytku zdarma

Poskytujeme odvoz nábytku zdarma v Praze a okolí. Podmínky pro odvoz nábytku zdarma jsou, že se nám bude líbit. Zašlete nám fotku nábytku na náš email a pokud budeme mít zájem, zdarma ho od Vás vyzvedneme a odvezeme. Tato služba je vhodná především pro nábytek IKEA, zachovalé sedací soupravy, komody, matrace atd.

Stěhovací služby 

Jakožto přepravní služba poskytujeme i stěhovaní. Máme zkušenosti s manipulací nábytku a můžeme Vám být nápomocní při Vašem stěhovaní. 

S námi už nemusíte řešit kam odvézt starý nábytek. Naše firma se o vše postará a starý nábytek odveze na sběrný dvůr.

Starou sedačku vystěhujeme z bytu a odvezeme na sběrný dvůr v ceně 2500 Kč.

Váš nepotřebný nábytek odvezeme na sběrný dvůr. Pokud je však zachovalý, můžeme ho odvézt na charitu.

Vaši starou postel rádi demontujeme a odvezeme na sběrný dvůr nebo charitu.

Vaše staré elektrospotřebiče odvezeme k ekologické likvidaci ve sběrném dvoře. 

Potřebujete se zbavit staré televize a nemáte možnost odvozu. Využijte náš odvoz na sběrný dvůr.

Bohužel ne, sběrné dvory v Praze jsou zdarma k dispozici jen pro občany hlavního města. Pokud si však objednáte náš odvoz, nemusíte toto řešit.

Váš starý nábytek rádi odvezeme do nábytkové farmy každý den.