OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ODVOZ NÁBYTKU PRAHA

Sháníte odvoz nábytku v Praze? Naše firma již 9 let poskytuje odvoz starého nábytku do sběrného dvora. Odvoz nového nábytku z obchodního domu typu Ikea, Sconto, Kika a podobné. Nebo odvoz nábytku od prodejce, u kterého jste si zakoupili nábytek. Mužeme přistavit auto s řidičem, který Váš nábytek přikurtuje a zabezpečí proti poškození. Popřípadě Vám pomuže s přestěhováním. Nechcete se zučastnit stěhování? Není problém. Na místo přijedou dva pracovníci, kteří Váš nábytek přestěhují a odvezou tam, kam si budete přát. S námi je Váš nábytek pojištěn proti poškození do výše 5 000 000,-Kč. 

Chcete objednat odvoz nábytku?

604 106 468

Napište nám 

Poptávka

1614343_682782405108263_4164806225630617952_o.jpg

Odvoz do sběrného dvora

Máte doma starý nábytek, který se Vám již nehodí a chteli byste se ho zbavit? Není nic snažšího než objednat si náš odvoz nábytku do sběrného dvora k ekologické likvidaci.

Fotografie-0001.jpg

Odvoz z obchodu

Chteli byste si koupit nový nábytek a v obchodě Vám sdělili, že čekací doba je týden a více. My Váš nábytek odvezeme ješte dnes. Navíc pomužeme s nakládkou  vykládkou.

3F42E299-D357-4C82-963B-8DFD7D70CBA5.jpeg

Odvoz spotřebiče

Potřebujete odvézt starý spotřebič do sběrného dvora? Mý Vám ho odvezeme v co nejkratší době. Navíc s námi nemusíte jezdit do sběrného dvora kvuli občanskému prukazu.

Naše služby

  • Odvoz nábytku

  • Odvoz starého nábytku

  • Odvoz spotřebiče

  • Odvoz věcí

  • Odvoz železa

  • Odvoz nábytku zdarma

Nabízíme

Odvoz, odvoz nábytku, odvoz nábytku Praha, odvoz Praha, odvoz starého nábytku, odvoz do sběrného dvora, převoz nábytku, přeprava nábytku, odvoz sedačky, odvoz gauče, odvoz postele, odvoz skříně, odvoz pračky, odvoz lednice, odvoz ložnice, odvoz kuchyně, odvoz nepotřebného nábytku, likvidace nábytku, likvidace starého nábytku, odvoz nábytku zdarma, odvoz nábytku na skládku, převoz nábytku, kam se starým nábytkem, odvoz nábytku na skládku, odvoz starého nábytku zdarma, odvoz starého gauče Praha, odvoz starého nábytku při koupě nového, jak zlikvidovat starý nábytek, odvoz nepotřebného nábytku 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.