Služby

Odvoz nábytku je služba vhodná všechny, kteří se chtějí zbavit starého nebo nepotřebného nábytku. Každý z nás zažil situaci, kdy se náš nábytek stal nepotřebným a chtěli jsme se jej zbavit. Asi si řikáte, co s takovým nábytkem dělat. Mnozí z vás nemají napřiklad trvalý pobyt v Praze a likvidace ve sběrném dvoře je pro ně zpoplatněna. S námí však na sběrný dvůr jezdit nemusíte a odpadá tak starost s trvalým pobytem. Chcete-li se zbavit starého nábytku, bude pro Vás nejjednodušší objednat si naši službu odvozu nábytku. Naši pracovníci Váš nábytek opatrně vystěhují z bytu a odvezou k ekologické likvidaci.

Odvoz na skládku

Odvoz na sběrný dvůr je pro nás rutinní záležitost. Denně vozíme na sběrný dvůr množství starého nábytku k likvidaci. Odvoz je včetně vynášky z bytu a následné likvidace. Vy se tak nemusíte o nic starat a můžete se věnovat důležitějším věcem. Nejčastěji zajištujeme odvoz sedacích souprav, skřiní, postelí, lednic, praček atd.

Odvoz nábytku z Ikea

Chtěli byste dopravit nový nábytek z Ikey, který jste si zakoupili a nechcete čekat na dlouhé dodací lhůty? V takovém případě je pro Vás nejlepší objednat si náš flexibilní odvoz, který může být již dnes. Odvoz je včetně vynášky do bytu a případné likvidace starého nábytku. Nechte si odvézt Váš nový nábytek ještě dnes za zvýhodněnou cenu.

Vyklízení

Dále pro Vás zajistíme vyklízení celého bytu, pozůstalosti, sklepu či půdy. Naše parta Váš byt vyklidí a odveze k likvidaci do sběrného dvora. Nabízíme vyklízení na klíč, které obsahuje balení věcí do pytlů a krabic. Vy se tak nemusíte o nic starat. Kompletní vyklízení nábytku a spotřebičů včetně ekologické likvidace. Pro nás hračka a pro Vás bezstarostné řešení problému.